Stellar Norma Black Edition

Jest to pierwszy model, który otwiera linię okablowania dedykowanego do instalacji audio. Teraz także w czarnej wersji kolorystycznej!

Przekrój 1,5 mm pozwala na bezproblemowe łączenie głośników na odległości do 150m bez obaw, że będziemy mieli problem z wyłączającym się amplitunerem.


Konstrukcja to klasyczna linka, wykonana z miedzi beztlenowej o czystości 5N, dzięki czemu zyskujemy świetną jakość i nie musimy się obawiać o szybkie utlenianie się końcówek i obcinanie ich co kilka miesięcy, aby zachować odpowiedni kontakt i przewodność.

Stellar Norma to kabel, który powstał we współpracy z naszymi instalatorami, mający za zadanie spełnić jak najlepiej zadania stawiane przed przewodami tego typu na instalacjach. Tutaj istotnym czynnikiem dla nas było stworzenie podwójnej izolacji, czyli zarówno każdej żyły, jak i dodatkowo zaprojektowaliśmy główną izolację, która ma chronić przewód przed przetarciem i w efekcie zwarciem. Jej giętkość również powoduje, że łatwiej jest go umieścić zarówno w korytach kablowych, przepustach, jak i miejscach załamań (łatwo poradzić sobie w newralgicznych punktach, kiedy prowadzimy okablowanie w istniejącej już infrastrukturze).

Stellar

Niewyobrażalna ilość reprodukowanych detali, którą można porównać jedynie do gwieździstego nieba. Dzięki niemu odkryjesz nieznane Ci dotąd rejony Twoich ulubionych utworów.