Stellar Norma

Jest to pierwszy model, który otwiera linię okablowania dedykowanego do instalacji audio.

Przekrój 1,5 mm pozwala na bezproblemowe łączenie głośników na odległości do 150m bez obaw, że będziemy mieli problem z wyłączającym się amplitunerem.


Konstrukcja to klasyczna linka, wykonana z miedzi beztlenowej o czystości 5N, dzięki czemu zyskujemy świetną jakość i nie musimy się obawiać o szybkie utlenianie się końcówek i obcinanie ich co kilka miesięcy, aby zachować odpowiedni kontakt i przewodność.

Stellar Norma to kabel, który powstał we współpracy z naszymi instalatorami, mający za zadanie spełnić jak najlepiej zadania stawiane przed przewodami tego typu na instalacjach. Tutaj istotnym czynnikiem dla nas było stworzenie podwójnej izolacji, czyli zarówno każdej żyły, jak i dodatkowo zaprojektowaliśmy główną izolację, która ma chronić przewód przed przetarciem i w efekcie zwarciem. Jej giętkość również powoduje, że łatwiej jest go umieścić zarówno w korytach kablowych, przepustach, jak i miejscach załamań (łatwo poradzić sobie w newralgicznych punktach, kiedy prowadzimy okablowanie w istniejącej już infrastrukturze).

Stellar

Niewyobrażalna ilość reprodukowanych detali, którą można porównać jedynie do gwieździstego nieba. Dzięki niemu odkryjesz nieznane Ci dotąd rejony Twoich ulubionych utworów.